Naším revírom je Bratislava IV

Na Slovenskom trhu s realitami pôsobíme od roku 2012. Za toto obdobie sme nadobudli množstvo skúseností, ktoré nás odlišujú od ostatných realitných kancelárií.

Orientujeme sa najmä na nehnuteľnosti v Bratislave IV, no vďaka dôkladnej znalosti lokálneho trhu nepohrdneme ani ostatnými bratislavskými lokalitami.

Nezaspali sme v minulosti, ale ideme spolu s dobou. To znamená, že pri propagácii realít využívame moderné marketingové metódy a postupy.

Miľníkom v našej histórii sa stal rok 2017, kedy sme sa vyčlenili od investičnej skupiny Income Investments a rozhodli ísť vlastnou cestou.

>5
Rokov skúseností
>100
Spokojných klientov

Našou víziou totiž nie je byť iba predajcom, ale aj odborníkom, poradcom a spoľahlivým partnerom pri predaji, prenájme a kúpe nehnuteľností. Značka Charles predstavuje serióznu realitnú kanceláriu, v ktorej kladieme veľký dôraz na spoľahlivosť.

Uvedomujeme si, že kúpa a predaj bytu, domu alebo pozemku môže byť stresujúci pre majiteľov, aj záujemcov. S klientmi budujeme priateľské vzťahy a už od začiatku spolupráce tvoríme jeden tím.

Veríme totiž, že svojím prístupom dokážeme z neobľúbenej situácie vytvoriť príjemný zážitok.

TÍM, KTORÝ ROZHÝBE VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Peter Bielik

Hypotekárny poradca

Bc. Patrik Weisz

konateľ, maklér

Mgr. Rastislav Munk, PhD

Advokát