NOVOSTAVBA Dúbravy! Na predaj byt 2kk, Dúbravka - Pri Hrubej lúke

17.6.2019 Pri Hrubej lúke
 • Počet izieb 2
 • Poschodie 2p. z 8p.
 • Rozloha pozemku -
 • Úžitková plocha 50.00 m2
 • Materiál Tehla
 • Terasa -
 • Stav Novostavba
 • Výťah Áno
 • Parkovanie Vyhradené parkovanie
 • Pivnica Áno
 • Balkón/loggia Áno

O nehnuteľnosti

Realitná kancelária CHARLES® Vám ponúka na predaj 2kk - izbový byt s balkónom o výmere 50 m2 na ulici Pri Hrubej lúke v novopostavenom projekte Dúbravy, v mestskej časti Dúbravka. Byt na nachádza na 2p. z 8p. s výťahom. Súčasťou bytu je strážené vyhradené parkovacie státie za rampou a pivničná kobka. Byt je orientovaný na slnečný Východ s krásnym výhľadom na Karpaty!

Bývanie v novostavbe projektu Dúbravy ponúka

*nadštandardné bývanie v blízkosti prírody
*bezpečné bývanie
*výborné dopravné napojenie
*kompletnú občiansku vybavenosť
*bezproblémové parkovanie s bezpečnostnou službou

Dispozícia

- vstupná predsieň - lobby, s priestorom na šatník - 5,27m2
- kúpeľňa s vaňou a s WC - 4,49m2
- spálňa s priestorom na roll door - 12,28m2
- obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a s miestom pre stolovanie - 23,79m2
- balkon 3,76m2 na ktorý je vstup z obývačky

Byt je slnečný s krásnym výhľadom na Karpaty, orientovaný na Východ

 

Vybavenie

Nehnuteľnosť sa ponúka v štandardnom vybavení  - kompletná sanita (vaňa WC, umývadlo), obklady, dlažba, plávajúca podlaha, bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere, zárubne, plastové okná s troj-sklom, stierky. Nehnuteľnosť sa ponúka bez kuchynskej linky.

Súčasťou bytu je tiež pivničná kobka a vyhradené parkovacie státie za rampou. Na celý objekt dohliada bezpečnostná služba ktorá sa postará o váš pocit bezpečia!

DEVELOPER

CORWIN, a. s., pôsobí na Slovensku od roku 2010 a od začiatku sa radí medzi moderných a progresívnych developerov. Poslaním spoločnosti je pozitívne a citlivo rozvíjať mestský urbanizmus so zreteľom na ľudí a s úctou k tradíciám. Spoločnosti CORWIN záleží na kvalite architektúry, prvotriednom vyhotovení stavieb a na vytváraní kvalitného verejného priestoru. Portfólio CORWIN tvoria úspešné projekty: BLUMENTAL Rezidencia a BLUMENTAL Offices, EINPARK Rezidencia a EINPARK Offices, bytový komplex DÚBRAVY v Dúbravke, RINZLE v Rači, unikátna rezidencia ZÁHRADY DEVÍN a pripravovaný rezidenčný projekt GUTHAUS.

Doplňujúce info

Lokalita

Priamo na sídlisku máte k dispozícii veľké multifunkčné ihrisko a komunitné záhradky, deti sa môžu vyblázniť na detskom ihrisku. Pár krokov od Dúbrav nájdete obchodné centrum aj škôlku, v okolí sú viaceré reštaurácie, obchody, bary, banky, základná i stredná škola, pošta, polícia a iné športoviská. Samozrejmosťou je dobré dopravné napojenie na diaľnicu a zastávka MHD. V centre mesta ste mestskou dopravou asi za 20 minút, autom ešte rýchlejšie.

Chcete skočiť do prírody a vyčistiť si hlavu? Celá mestská časť sa nachádza v chránenej oblasti Malých Karpát. Vybehnite sa nadýchať čerstvého vzduchu na niektorú z populárnych turistických a cyklistických trás alebo si len tak oddýchnite v tieni košatých stromov. V okolí nájdete viacero zaujímavých hradov (Devínsky hrad, Pajštún, Dobrovodský hrad, Ostrý Kameň, Korlátka, Čachtický hrad). Príjemnou prechádzkou sa dostanete aj na Devínsku Kobylu, počas ktorej si vychutnáte jedinečné výhľady na Devín, Hainburské vrchy aj predhoria Álp. Ak vás láka skôr vodný živel, určite vás osvieži pohľad na rieku Moravu, ktorá sa v tejto oblasti vlieva do Dunaja.

--

Platba:
-Cena: 153.000 EUR vrátane pivničnej kobky a vyhradeného parkovacieho státia!
-Platba v hotovosti
-Financovanie cez hypotekárny úver
-Kombinácia možností vyššie


Služby dizajnového architekta, ktorý vypracuje projekt a celkový prehľad potrebnej investície na zariadenie bytu na klúč Vám radi dohodneme u nášho partnera.
Kompletný servis vyriešime komfortne a bezpečne: zabezpečíme právny servis, spracovanie kúpno-predajných a preberacích zmlúv.

Viac informácií Vám radi poskytneme
Telefonicky: +421 948771697
E-mailom: office@charles.sk