Veľký moderný 4 izbový byt s garážovým státim a pivnicou

20.12.2017 Bratislava IV - Lamač
 • Počet izieb 4
 • Poschodie 7
 • Rozloha pozemku 111.00 m2
 • Úžitková plocha 111.00 m2
 • Materiál Skelet, tehla
 • Terasa Terasa
 • Stav Novostavba
 • Výťah Áno
 • Parkovanie Garážové státie 13,5 m2
 • Pivnica 2.00
 • Balkón/loggia 2x balkón

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásny, 4 izbový byt, v polyfunkčnom objekte v Lamači na Bakošovej ulici v bytovom dome A o veľkosti 111 m2, garážové státie a pivnica v cene bytu.

"Byt, ktorý sa stane Vaším príjemným domovom"

Nehnuteľnosť kúpou voľná, v osobnom vlastníctve, výborná cena ! Bezpečná investícia, hodnota bytov v dobrých projektoch sa stále zvyšuje, čo v budúcnosti zabezpečí vysoké a trvalé zhodnotenie vašej investície do bývania.

Lamač patrí už dlhé roky do jednej z najoblúbeneších mestských častí Bratislavy, spája pocit mestského života s dotykom prírody.  Ťiahle Malé Karpaty, ktoré sa rozprestierajú nad Lamačom sú ideálnym miestom pre aktívny odpočinok, tiež pre prechádzky mladých rodín s detmi. Je to forma bývania atraktívna nielen pre mladé rodiny, ktoré hľadajú vľúdnejšie prostredie na výchovu detí, ale aj pre starších, ktorí nechcú žiť v izolácii. V horúcich letných dňoch oceníte veľmi príjemné mestské kúpalisko.

Polyfunkčný dom sa nachádza v osvedčenej bezpečnej, tichej lokalite v tesnej blízkosti lesa, oddychových zón.  V okolí bytového domu je, už vybudovaná komplená infraštruktúra a občianska vybavenosť. Priamo pred domom sa nachádza detské ihrisko.  V okolí bytového domu je dobrá možnosť verejého parkovania.

V tesnej blízkosti je škola, škôlka, potraviny (Jednota, Lidl, Tesco), pošta, reštaurácie, kostol. Poloha bytového domu zabezpečuje výborné napojenie na mestský obchvat a tiež na diaľnicu D2.  Približne 2 minúty od domu je autobusová zástavka (linky: 63, 37, 130, N37) Tesne za hranicou Lamača sa nachádza hypermarket Obchodné centrum Galéria Bratislava Lamač. V mestských častiach Lamač, Dúbravka a Devínska Nová Ves stavajú mestskú štvrť Bory, v nej nákupné centrum Bory Mall a v novembri 2011 bol otvorený veľkoobchod METRO Cash & Carry Slovakia. 

Kompletný servis vyriešime komfortne a bezpečne.
Zabezpečíme právny servis, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra.
Radi Vám zabezpečíme znalecký posudok + zdarma hypotekárneho špecialistu, ktorý zariadi Vašu hypotéku za výhodnejšie podmienky ako klient sám.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo mailom

Dispozícia

Dispozícia bytu bola navrhnutá s cieľom využívať priestor čo najefektívnejšie.
Orientácia bytu V,J s panoramitickými výhľadmi na Malé Karpaty.

Vybavenie

Byt je zariadený nábytkom na mieru, plastovými oknami, k bytu patrí garážové státie a pivnica o výmere 2 m2.
Byt má svoje vlastné kúrenie- kotol a termostat.
Kuchyňa vybavená novými značkovými spotrebičmi- chladnička, mraznička, umývačka riadu, el. rúra, keramická platňa.