Naším revírom je Bratislava IV

Na Slovenskom trhu s realitami pôsobíme od roku 2012. Za toto obdobie sme nadobudli množstvo skúseností, ktoré nás odlišujú od ostatných realitných kancelárií.

Orientujeme sa najmä na nehnuteľnosti v Bratislave IV, no vďaka dôkladnej znalosti lokálneho trhu nepohrdneme ani ostatnými bratislavskými lokalitami.

Nezaspali sme v minulosti, ale ideme spolu s dobou. To znamená, že pri propagácii realít využívame moderné marketingové metódy a postupy.

Miľníkom v našej histórii sa stal rok 2017, kedy sme sa vyčlenili od investičnej skupiny Income Investments a rozhodli ísť vlastnou cestou.

>5
Rokov skúseností
>100
Spokojných klientov

Našou víziou totiž nie je byť iba predajcom, ale aj odborníkom, poradcom a spoľahlivým partnerom pri predaji, prenájme a kúpe nehnuteľností. Značka Charles predstavuje serióznu realitnú kanceláriu, v ktorej kladieme veľký dôraz na spoľahlivosť.

Uvedomujeme si, že kúpa a predaj bytu, domu alebo pozemku môže byť stresujúci pre majiteľov, aj záujemcov. S klientmi budujeme priateľské vzťahy a už od začiatku spolupráce tvoríme jeden tím.

Veríme totiž, že svojím prístupom dokážeme z neobľúbenej situácie vytvoriť príjemný zážitok.

TÍM, KTORÝ ROZHÝBE VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

JUDr. Matej Maceják, PhD.

Real Estate Consultant

Bc. Patrik Weisz

Konateľ, Real Estate Consultant

Mgr. Rastislav Munk, PhD

Advokát

Skúsení hypotekárni špecialisti

realitný maklér 0918 532 148