Exkluzívny 1 - izbový byt vrátane zariadenia. Kompletná rekonštrukcia!

4.12.2018 Pluhová ulica
 • Počet izieb 1
 • Poschodie Zvýšené prízemie
 • Rozloha pozemku -
 • Úžitková plocha 28.00 m2
 • Materiál Tehla
 • Terasa Nie
 • Stav Kompletná rekonštrukcia
 • Výťah Nie
 • Parkovanie Verejné parkovanie
 • Pivnica Nie
 • Balkón/loggia Nie

O nehnuteľnosti

Realitná kancelária CHARLES® Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný moderný 1 – izbový byt na Pluhovej ulici v obľúbenej mestskej časti Bratislavy – Nové Mesto v absolútnej blízkosti jazera Kuchajda.

Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve. Byt je ideálny pre ľudí, ktorí hľadajú príjemné, vkusné a kľudné bývanie s dobrou dispozíciou v nízko podlažnom bytovom dome resp. modernú nehnuteľnosť ako investíciu ideálnu na ďalší prenájom.

Kombinuje sa v ňom požiadavka moderného interiéru, vyhotovenia, vybavenia s účelným, efektívnym pôdorysom. Aj Vy sa už dnes môžete zaradiť medzi rezidentov tejto významnej bratislavskej mestskej časti!

 

Byt  - 28,28 m2

*Predsieň: 2,4 m2

*Kúpeľňa a toaleta : 3,2 m2

*Kuchyňa: 8,4 m2

*Obytná miestnosť: 14,28 m2

*Poschodie: zvýšené prízemie

 

Bývanie na Pluhovej ulici ponúka:

*výbornú dostupnosť

*bezpečnú lokalitu

*bezpečné bývanie

*výborné dopravné napojenie

*bezproblémové verejné parkovanie

*občiansku vybavenosť

Dispozícia

Dispozícia bytu bola navrhnutá s cieľom využívať priestor čo najefektívnejšie. Do bytu sa vchádza cez bezpečnostné dvere do svetlej vstupnej chodby poskytujúcej komfortný úložný priestor. Zo  vstupnej chodby sa vchádza do kúpeľne zladenej v príjemných jemných tónoch , v ktorej sa nachádza pohodlná vaňa, umývadlo, toaleta a prípojka na práčku a práčka .

Na vstupnú chodbu nadväzuje kuchynská zóna s kuchynskou linkou vybavenou vstavanými spotrebičmi ( chladnička, umývačka riadu, vstavaná rúra, elektrická platňa, digestor). Kuchyňa poskytuje príjemný moderný priestor.

Obytná izba  je komfortným priestorom na trávenie príjemných oddychových chvíľ.  Je kompletne a nadštandartne zariadená.

Podlaha je plávajúca, okná sú plastové a disponujú interiérovými žalúziami. Vykurovanie je zabezpečené radiátormi. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí ( pod bytom sú pivnice) z piatich vo veľmi slušnom vchode. Bytový dom prešiel rekonštrukciou.

Výborná orientácia bytu zaručuje skvelú mieru svetlosti a vzdušnosti.

Vybavenie

Ponúkaná byt je kompletne zrekonštruovaný a ponúka sa plne zariadený moderným vybavením a vrátane všetkých elektrospotrebičov a doplnkov.

Súčasťou vybavenia sú kvalitné vchodové dvere, obklady, dlažba, sanita, laminátová podlaha, interiérové dvere, svietidlá, kuchynská linka so spotrebičmi, jedálenská zóna. V obytnej izbe sa nachádza kvalitná rozťahovacia sedačka Phase, ktorá sa jednoduchým pohybom zmení na plnohodnotné komfortné dvojlôžko vybavené 20 cm matracom. Byt bol po rekonštrukcii neobývaný.

Doplňujúce info

Lokalita:

Mestská časť Nové Mesto patrí už dlhé roky do jednej z najobľúbenejších mestských častí Bratislavy, spája pocit mestského života aj s dotykom prírody vďaka tomu, že jej územie tvorí na severe a severozápade horský masív Malých Karpát a na severovýchode a juhu nížinné územie Podunajskej roviny, ležiace medzi úpätím pohoria a bývalým ramenom Dunaja a možnostiam športového vyžitia na obľúbenom a vyhľadávanom jazere Kuchajda.

Na križovatke Krížna - Karadžičova sa nachádza staničná budova prvej  konskej železnice v Uhorsku. Budova je aj v erbe Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto.

Na Vajnorskej ulici pri jazere Kuchajda sa nachádza aj  prvé moderné nákupné centrum na Slovensku – Polus City Center, ktorý sa nachádza pár krokov od nehnuteľnosti.

 Je to forma bývania atraktívna nielen pre mladých ľudí, ale aj pre starších, ktorí nechcú žiť v izolácii V okolí bytového domu je  už vybudovaná kompletná  infraštruktúra a občianska vybavenosť ,v dosahu ja železničná stanica – Nové Mesto. V okolí bytového domu je bezproblémová možnosť verejného parkovania.

Poloha bytového domu zabezpečuje výborné napojenie na dostupnosť do centra Bratislavy.

 

Cena: 109.500 EUR

 

Platba:

-Platba v hotovosti

-Financovanie cez hypotekárny úver

-Kombinácia možností vyššie

Kompletný servis vyriešime komfortne a bezpečne: zabezpečíme právny servis, spracovanie kúpno-predajných a preberacích zmlúv.

Viac informácií Vám radi poskytneme

Telefonicky: +421 901716613, +421 948771697

E-mailom:

holikova@charles.sk

office@charles.sk