NA PREDAJ! 1.i byt - kompletná rekonštrukcia! Hanulova ul. - Dúbravka

3.8.2019 Hanulova 1
 • Počet izieb 1
 • Poschodie 4p. z 12p.
 • Rozloha pozemku -
 • Úžitková plocha 39.00 m2
 • Materiál Panel
 • Terasa -
 • Stav Kompletná rekonštrukcia
 • Výťah Áno - 3x
 • Parkovanie Verejné parkovanie
 • Pivnica Áno - 4 m2
 • Balkón/loggia -

O nehnuteľnosti

Realitná kancelária CHARLES® ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 1.izbový byt v zateplenom panelovom dome o výmere 39 m2 v obľúbenej bratislavskej mestskej časti - Dúbravka. Byt sa nachádza na 4p. z 12p.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou ktorá sa práve dokončila - vymenené úplne nové plastové okná, výmena elektrických rozvodov s revíznou správou, výmena vodovodných rozvodov, nové stierky a čerstvá maľovka, nová podlaha, nové obklady a dlažby v kúpeľni a na WC, tiež nová sanita a nový podomietkový systém na WC.

Bytový dom je zateplený s kompletne zrekonštruovanými spoločnými priestormi - nova vchodová brána, nové schránky, zrekonštruovaný interiér bytového domu.

Kvalitné malometrážne byty sú v súčasnosti na trhu nedostatkovým tovarom. Ponúkaný byt Vám zabezpečuje bezpečnú investíciu. Hodnota bytov v dobrých projektoch sa stále zvyšuje, čo v budúcnosti zabezpečí vysoké a trvalé zhodnotenie vašej investície do bývania. Nehnuteľnosť v osobnom vlastníctve.
Je to forma bývania atraktívna nielen pre mladých ľudí, ale aj pre starších, ktorí nechcú žiť v izolácii.
Kombinuje sa v ňom požiadavka tradičnej architektúry, vyhotovenia, s účelným, efektívnym pôdorysom a rozumnou cenou.
Aj Vy sa už dnes môžete zaradiť medzi rezidentov,tejto významnej bratislavskej mestskej časti.

Bývanie na Hanulovej ulici prináša:
*bezpečné bývanie plné zelene
*výborné dopravné napojenie
*bezproblémové parkovanie
*občiansku vybavenosť
*bezpečnú lokalitu

Dispozícia

Dispozícia bytu bola navrhnutá s cieľom využívať priestor čo najefektívnejšie. Odzrkadľuje požiadavky dnešných dní – flexibilitu, účelnosť, efektivitu. Byt na Hanulovej ulici ponúka priestrannú samostatnú izbu, kuchyňu, chodbu, samostatné wc a samostatnú kúpeľňu. Byt je orientovaný na Východ.

Vybavenie

Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, zateplený s vymenenou strechou - veľmi slušné spoločné priestory. K dispozícií je tiež pivničná kobka o výmere 4 m2 a 3x výťah - 1x nákladný, 2x osobný. V okolí je plno zelene s možnosťou športového vyžitia. Tichá lokalita!

 

Doplňujúce info

Lokalita:
Dúbravka patrí už dlhé roky do jednej z najobľúbenejších mestských častí Bratislavy. V okolí bytového domu je dobrá možnosť verejného parkovania.
Poloha bytového domu zabezpečuje výborné napojenie na mestský obchvat.
Nehnuteľnosť sa nachádza sa v bezprostrednej blízkosti najatraktívnejších záujmových a infraštruktúrnych miest Dúbravky.
V dostupnej blízkosti sú všetky potrebné sociálne, zdravotné, alebo rodinné služby .

Celá mestská časť sa nachádza v chránenej oblasti Malých Karpát. Vybehnite sa nadýchať čerstvého vzduchu na niektorú z populárnych turistických a cyklistických trás alebo si len tak oddýchnite v tieni košatých stromov. V okolí nájdete viacero zaujímavých hradov (Devínsky hrad, Pajštún, Dobrovodský hrad, Ostrý Kameň, Korlátka, Čachtický hrad). Príjemnou prechádzkou sa dostanete aj na Devínsku Kobylu, počas ktorej si vychutnáte jedinečné výhľady na Devín, Hainburské vrchy aj predhoria Álp. Ak vás láka skôr vodný živel, určite vás osvieži pohľad na rieku Moravu, ktorá sa v tejto oblasti vlieva do Dunaja.

Cena: 105.000 EUR
Platba:
-Platba v hotovosti
-Financovanie cez hypotekárny úver
-Kombinácia možností vyššie

Kompletný servis vyriešime komfortne a bezpečne:
zabezpečíme právny servis, spracovanie najomných a preberacích zmlúv.

Viac informácií Vám radi poskytneme
Telefonicky: +421 948771697
E-mailom: office@charles.sk