Skolaudovaný, nadštandardný Rodinný dom v Stupave

28.6.2018 Jedľová ulica
 • Počet izieb 5
 • Poschodie -
 • Rozloha pozemku 525 m2
 • Úžitková plocha 167.00 m2
 • Materiál Tehla
 • Terasa Áno
 • Stav Skolaudované
 • Výťah -
 • Parkovanie Garážové státie
 • Pivnica -
 • Balkón/loggia Áno

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj skolaudovaný poschodový Rodinný dom v Stupave na Jedľovej ulici o výmere - 167 m2 ktorý sa nachádza na pozemku - 525 m2.

Dispozícia

Dispozičné riešenie bytu je priamo prispôsobené aktuálnym, moderným požiadavkám. Po vstupe do domu máme pred sebou zádverie o veľkosti 5.84 m2 a rozsiahlu halu 11.81 m2 z ktorej sa dostaneme do dennej časti - obývacia izba spojená kuchyňou o veľkosti 47 m2 - tento nadštandardný priestor Vám umožní pohodové trávenie voľných chvíľ s vašimi najbližšími!  1.NP má spolu 72.76 m2 a nachádza sa v ňom - zádverie, hala, obývacia izba s jedálňou, kuchyňa, špajza, kúpeľna a sklad.

Na 2.NP sa nachádzajú dve samostatné nepriechodné izby obe o veľkosti 15.33 m2, jedna spálňa s balkónom a s vlastným šatníkom - spolu o veľkosti 20.62 m2 + balkón. K dispozícií je tiež pracovňa - 8.16m2, samostatný záchod a rozsiahla kúpeľňa - 11.50 m2.

Vybavenie

Rodinný dom sa predáva v surovom stave bez fasády, tak ako je možné vidieť na fotografiách. Steny sú vystierkované a natreté bielou farbou. Rodinný dom spĺňa nízkoenergetické parametre. Kolaudácia v rátane revíznych správ prebehla v Apríli 2018. Stavebný materiál zvolený pri výstavbe bola tehla pričom stropy sú spevnené železobetónom. Okna sú hliníkové, vybavené troj sklom. Strecha je vyspádovaná a riešená Fatrafolom. Stropy na 1.NP a 2.NP boli zvýšené na svetlú výšku 265 cm

Orientácia domu je V/Z

O bezpečnosť sa Vám postará kamerový systém (spolu 5 kamier), pohybový senzor vo interiéry domu a tiež magnetické zámky. Nehnuteľnosť disponuje podlahovým kúrením na oboch podlažiach k dispozícií je plynový kotol, pomocou termostatu si jednoducho zregulujete prívod tepla do obydlia.

- Optické kable, Plyn, Voda, Kanalizácia!

V cene je zahrnutá tiež garážová brána ktorá je už objednaná a pripravená na osadenie. Bezproblémové parkovanie!

K nehnuteľnosti je vypracovaný znalecký posudok!

Ak hľadáte Rodinný dom a radi by ste sa tiež realizovali a prispôsobili svoje budúce bývanie svojim potrebám, máme pre Vás ideálnu voľbu. Nadštandardná nehnuteľnosť spĺňa všetky parametre nizkonákladového, moderného bývanie pre Vás a pre Vašu rodinu. Pozemok 525 m2 vytvára priestor taktiež pre príjemnú terasu a záhradku. Za domom sa nachádza chránená oblasť - nie je možnosť ďalšej výstavby.

Nehnuteľnosť sa nachádza v novej štvrti, v tichej lokalite ktorú si iste zamilujete - kĺbi sa v nej spojenie s prírodou a tiež s veľmi dobrou dostupnosťou do mesta, tiež na mestský obchvať, či na diaľnicu D2.

Doplňujúce info

Cena: 273.000,- Eur

Platba:

-Platba v hotovosti
-Financovanie cez hypotekárny úver
-Kombinácia možností vyššie

Služby dizajnového architekta, ktorý vypracuje projekt a celkový prehľad potrebnej investície na zariadenie bytu na klúč Vám radi dohodneme u nášho partnera.

Kompletný servis vyriešime komfortne a bezpečne:
zabezpečíme právny servis, spracovanie najomných, kúpnych a preberacích zmlúv.
Viac informácií Vám radi poskytneme:

Telefonicky : 0948/771/697

E-mailom: office@charles.sk