Exkluzívny 4.izbový byt v centre Bratislavy!

24.5.2018 Dostojevského rad
 • Počet izieb 4
 • Poschodie 4/4
 • Rozloha pozemku -
 • Úžitková plocha 181.00 m2
 • Materiál Tehla
 • Terasa Áno - 12m2
 • Stav Novostavba
 • Výťah Nie
 • Parkovanie Verejné parkovanie
 • Pivnica Áno - 2x
 • Balkón/loggia Áno - 5m2

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 4. izbový byt o celkovej výmere 181m2 na ulici Dostojevského rad, Bratislava I. Staré Mesto.

Byt sa vyznačuje bezkonkurenčnou polohou v absolútnom centre Bratislavy. Byt prezentuje aktívny životný štýl pre mladých ľudí ktorým neprekáža šum hlavného mesta avšak je variantou rovnako pre starších ktorý nechcú žiť v izolácií.

Dispozícia

Moderne riešená dispozícia bytu spĺňa všetky kritéria moderného bývania - byt pozostáva z 2 poschodí. Na 1 poschodí je situovaná rozsiahla obyvacia miestnosť spojená s kuchynským kútom a s východom na terasu o veľkosti 12 m2, nepriechodná izba spojená s kúpeľnou, samostatatné WC spojené s technickou miestnosťou. Dominantou spodného podlažia tvorí schodisko ktorým sa dostaneme na poschodie ktoré tvoria 2 samostatné, nepriechodné izby, kúpeľňa s WC a balkónom o veľkosti 5m2.

Celková výmera bytu je rozdelená:

1.podlažie - 100 m2

2.podlažie - 64 m2

Terasa - 12 m2

Balkón - 5 m2

Vybavenie

Novostavba na Dostojevského rade sa ponúka vrátane kuchynskej linsky so vstavanými, značkovými spotrebičmi. Novým majiteľom sú k dispozícií tiež vstavané časti nábytku ako vstavané skrine či konzoly.
Byt disponuje vlastným kotlom, má podlahové kúrenie a k dispozícií je tiež krb ktorý dokáže výrazne znížiť celkové náklady domácnosti.
Byt sa nachádza v nadstavbe tehlového domu, je orientavaný na V a Z svetovú stranu - na Jakubovo námestie a do vnútrobloku. Bytový dom momentálne nedisponuje výťahom avšak je naplánované dobudovanie. K dispozícií sú 2 murované pivnice - každá z nich má 4 m2.

Doplňujúce info

Bytový dom ako aj jeho okolie patrí medzi najvychytenejšie adresy v Bratislave, vzhľadom na jeho lokalitu a dostupnosť ako do centra mesta tak aj na obchvat mesta. V okolí sa nachádza nákupné centrum EUROVEA, Slovenské národné divadlo a moderná promenáda s množstvom kaviarničiek a reštaurácií.

V tomto byte sa spája ideálna kombinácia bývania, biznisu a zábavy​.
Ak hľadáte moderné bývanie s nádychom mestského bulváru a chcete bývať na dobrej adrese, neváhajte nás kontaktovať ešte dnes!

Platba:

-Platba v hotovosti
-Financovanie cez hypotekárny úver
-Kombinácia možností vyššie

Služby dizajnového architekta, ktorý vypracuje projekt a celkový prehľad potrebnej investície na zariadenie bytu na klúč Vám radi dohodneme u nášho partnera.

Kompletný servis vyriešime komfortne a bezpečne:
zabezpečíme právny servis, spracovanie najomných, kúpnych a preberacích zmlúv.
Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo mailom